Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > Cirkulārie savienotāji > 822B019-173L501
Pieprasīt citātu
Latviešu
822B019-173L501
Noliktavā
18+
  • Daļas numurs
    822B019-173L501
  • Apraksts
    CONN PLUG MALE 19POS SOLDER CUP
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings
    280V
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 200°C
  • Pozīciju skaits
    19
  • Detalizēts apraksts
    19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
  • Pašreizējais vērtējums
    5A
  • Kontaktmateriāls
    Copper Alloy
  • Sazinieties ar Finish biezumu - sapārošana
    7.00µin (0.178µm)
  • Sazinieties ar Finish - Māte
    Gold
  • Savienotāju tips
    Plug, Male Pins
  • Krāsa
    Black, Silver
  • Kabeļa atvēršana
    0.169" ~ 0.205" (4.30mm ~ 5.20mm)