Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > Cirkulārie savienotāji > 822B016-173L401
Pieprasīt citātu
Latviešu
822B016-173L401
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    822B016-173L401
  • Apraksts
    CONN PLUG MALE 16POS GOLD SLDR
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    315V
  • Ierakstiet tipus
    Solder Cup
  • Shell izmērs - Ievietot (konvertēšana no)
    Brass, Nickel Plated
  • Apvalka materiāls, apdare
  • Sērija
    QUIK-LOQ™ 822B
  • RoHS statuss
    Tray
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 200°C
  • Pozīciju skaits
    16
    14 Weeks
  • Ražotāja daļas numurs
    822B016-173L401
  • Liels diametrs piegādāts
  • Iespējas
    Backshell, Shielded, Strain Relief
  • Paplašināts apraksts
    16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
  • Apraksts
    CONN PLUG MALE 16POS GOLD SLDR