Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > Cirkulārie savienotāji > 820B006-103R001
Pieprasīt citātu
Latviešu
6416750820B006-103R001 attēlsNorComp
820B006-103R001
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    820B006-103R001
  • Apraksts
    CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings
    280V
  • Izbeigšana
    Solder Cup
  • Aizsardzība
    Shielded
  • Shell izmērs, MIL
  • Shell izmērs - ievietot
  • Apvalka materiāls
    Brass
  • Shell Finish
    Nickel
  • Sērija
    QUIK-LOQ™ 820B
  • Iepakojums
    Tray
  • Citi vārdi
    NOR1495
  • Orientācija
    Keyed
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 200°C
  • Pozīciju skaits
    6
  • Montāžas tips
    Panel Mount
  • Montāžas iezīme
    Bulkhead - Rear Side Nut
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ievietojiet materiālu
    Polyphenylene Sulfide (PPS)
  • Ingress Protection
    IP50 - Dust Protected
  • Iespējas
  • Stiprinājuma tips
    Push-Pull
  • Detalizēts apraksts
    6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
  • Pašreizējais vērtējums
    2.5A
  • Kontaktmateriāls
    Copper Alloy
  • Sazinieties ar Finish biezumu - sapārošana
    7.00µin (0.178µm)
  • Sazinieties ar Finish - Māte
    Gold
  • Savienotāju tips
    Plug, Male Pins
  • Krāsa
    Silver
  • Kabeļa atvēršana
    0.323" (8.20mm)