Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > 680S13W3103L201
Pieprasīt citātu
Latviešu
4281944680S13W3103L201 attēlsNorComp
680S13W3103L201
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    680S13W3103L201
  • Apraksts
    CONN D-SUB PLUG 13POS PNL MNT
  • ECAD modelis
  • Wire Gauge
  • Sprieguma reitings
  • Izbeigšana
    Solder Cup
  • Shell izmērs, savienotāju izkārtojums
    3 (DB, B) - 13C3, 13W3
  • Apvalka materiāls, apdare
    Steel, Nickel Plated
  • Sērija
    Seal-D 680S
  • Iepakojums
    Tray
  • Citi vārdi
    680S13W3103L201-ND
    NOR1188
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Rindu skaits
    2
  • Pozīciju skaits
    13 (10 + 3 Power)
  • Montāžas tips
    Panel Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
    UL94 V-0
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
    IP67 - Dust Tight, Waterproof
  • Mājokļa materiāls
    Polybutylene Terephthalate (PBT)
  • Flange Feature
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • Iespējas
    Grounding Indents
  • Detalizēts apraksts
    13 (10 + 3 Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    5A, 20A