Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > 680M13W6203L401
Pieprasīt citātu
Latviešu
2787417680M13W6203L401 attēlsNorComp
680M13W6203L401
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    680M13W6203L401
  • Apraksts
    CONN D-SUB RCPT 13POS PNL MNT
  • ECAD modelis
  • Wire Gauge
  • Sprieguma reitings
  • Izbeigšana
    Solder Cup
  • Shell izmērs, savienotāju izkārtojums
    4 (DC, C) - 13W6
  • Apvalka materiāls, apdare
    Steel, Nickel Plated
  • Sērija
    680M
  • Iepakojums
    Tray
  • Citi vārdi
    NOR1278
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Rindu skaits
    2
  • Pozīciju skaits
    13 (7 + 6 Power)
  • Montāžas tips
    Panel Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
    UL94 V-0
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Mājokļa materiāls
    Polybutylene Terephthalate (PBT)
  • Flange Feature
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    13 (7 + 6 Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    5A, 40A