Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > 382-015-112L565
Pieprasīt citātu
Latviešu
310526382-015-112L565 attēlsNorComp
382-015-112L565
  • Daļas numurs
    382-015-112L565
  • Apraksts
    CONN MICRO-D PLUG 15POS R/A SLDR
  • ECAD modelis
  • Wire Gauge
  • Sprieguma reitings
  • Izbeigšana
    Solder
  • Shell izmērs, savienotāju izkārtojums
    0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
  • Apvalka materiāls, apdare
    Steel, Tin Plated
  • Sērija
    Micro-D 382
  • Iepakojums
    Tube
  • Citi vārdi
    382015112L565
    NOR1132
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 85°C
  • Rindu skaits
    2, 2
  • Pozīciju skaits
    15, 15
  • Montāžas tips
    Board Edge, Through Hole, Right Angle
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
    UL94 V-0
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Mājokļa materiāls
    Thermoplastic
  • Flange Feature
    Mating Side, Female Screwlock (2-56)
  • Iespējas
    Board Lock, Shielded
  • Detalizēts apraksts
    15, 15 Position D-Type, Micro-D - Stacked Plug, Male Pins Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    1A
  • Kontaktpersonas tips
    Signal
  • Kontaktmateriāls
    Copper Alloy
  • Saziņas veidlapa
  • Sazināties ar Finish biezumu
    15.0µin (0.38µm)
  • Sazinieties ar Finish
    Gold
  • Savienotāju tips
    Plug, Male Pins
  • Savienotāja stils
    D-Type, Micro-D - Stacked
  • Krāsa
  • Backset Spacing
382030
Apraksts: BOX ALUM UNPAINTED 3.23"LX5.12"W
Ražotāji: Weidmuller
Noliktavā
382
Apraksts: SCOTCH 382 3" X 1000' CAUTION
Ražotāji: 3M
382
Apraksts: LAMP INCAND RT-1.75 MIDG FLA 14V
Ražotāji: Arcolectric (Bulgin)
Apraksts: MOUNT RECT CAPACITORS 0.090"
Ražotāji: Bivar, Inc.
Apraksts: OPENLNS SERVER STAND ED KEY
Ražotāji: Echelon
38202-62S3-000 PL
38202-62S3-000 PL
Apraksts: 2POS LINK BOARD MOUNT