Pieprasīt citātu
Latviešu
27643852164-54-01-P2 attēlsNorComp
2164-54-01-P2
  • Daļas numurs
    2164-54-01-P2
  • Apraksts
    CONN HDR 2MM MALE 2ROW STR 54POS
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings
  • Izbeigšana
    Solder
  • Stils
    Board to Board or Cable
  • Apšuvums
    Unshrouded
  • Sērija
    2164
  • Rindu atstarošana - miecēšana
    0.079" (2.00mm)
  • Piķis - saliekšana
    0.079" (2.00mm)
  • Iepakojums
    Bulk
  • Kopējais kontakta garums
    0.329" (8.36mm)
  • Citi vārdi
    2164S-27
  • Darbības temperatūra
  • Rindu skaits
    2
  • Ielādēto pozīciju skaits
    All
  • Pozīciju skaits
    54
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
    UL94 V-0
  • Mating Stacking Heights
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Izolācijas materiāls
    Thermoplastic, Glass Filled
  • Izolācijas augstums
    0.059" (1.50mm)
  • Izolācijas krāsa
    Black
  • Ingress Protection
  • Iespējas
  • Stiprinājuma tips
    Push-Pull
  • Detalizēts apraksts
    Connector Header Through Hole 54 position 0.079" (2.00mm)
  • Pašreizējais vērtējums
  • Kontaktpersonas tips
    Male Pin
  • Kontaktforma
    Square
  • Kontaktmateriāls
    Phosphor Bronze
  • Sazināties ar Length - Post
    0.118" (3.00mm)
  • Sazinieties ar garumu - saliekšana
    0.152" (3.86mm)