Pieprasīt citātu
Latviešu
45397682164-12-01-P2 attēlsNorComp
2164-12-01-P2
  • Daļas numurs
    2164-12-01-P2
  • Apraksts
    CONN HDR 2MM MALE 2ROW STR 12POS
  • Sērija
    2164
  • Rindu atstarošana - miecēšana
    0.079" (2.00mm)
  • Piķis - saliekšana
    0.079" (2.00mm)
  • Kopējais kontakta garums
    0.329" (8.36mm)
  • Citi vārdi
    2164S-06
  • Darbības temperatūra
  • Rindu skaits
    2
  • Pozīciju skaits
    12
  • Izolācijas augstums
    0.059" (1.50mm)
  • Detalizēts apraksts
    Connector Header Through Hole 12 position 0.079" (2.00mm)
  • Sazināties ar Length - Post
    0.118" (3.00mm)
  • Sazinieties ar garumu - saliekšana
    0.152" (3.86mm)