Pieprasīt citātu
Latviešu
60047742064-16-01-P2 attēlsNorComp
2064-16-01-P2
  • Daļas numurs
    2064-16-01-P2
  • Apraksts
    CONN RCPT 2MM VRT DUAL ROW 16POS
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings
  • Izbeigšana
    Solder
  • Stils
  • Sērija
    2064
  • Rindu atstarošana - miecēšana
    0.079" (2.00mm)
  • Piķis - saliekšana
    0.079" (2.00mm)
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    2064S-08
  • Darbības temperatūra
  • Rindu skaits
    2
  • Ielādēto pozīciju skaits
    All
  • Pozīciju skaits
    16
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
    UL94 V-0
  • Mating Stacking Heights
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Izolācijas materiāls
    Thermoplastic, Glass Filled
  • Izolācijas augstums
    0.177" (4.50mm)
  • Izolācijas krāsa
    Black
  • Ingress Protection
  • Iespējas
  • Stiprinājuma tips
    Push-Pull
  • Detalizēts apraksts
    16 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
  • Pašreizējais vērtējums
  • Kontaktpersonas tips
    Female Socket
  • Kontaktforma
    Square
  • Kontaktmateriāls
    Phosphor Bronze
  • Sazināties ar Length - Post
    0.118" (3.00mm)