Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > 197-062-113L031
Pieprasīt citātu
Latviešu
197-062-113L031
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
40+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    197-062-113L031
  • Apraksts
    CONN D-SUB HD PLUG 62POS PNL MNT
  • ECAD modelis
  • Wire Gauge
  • Sprieguma reitings
  • Izbeigšana
    Solder
  • Shell izmērs, savienotāju izkārtojums
    4 (DC, C) High Density
  • Apvalka materiāls, apdare
    Steel, Nickel Plated
  • Sērija
    197, M Series
  • Iepakojums
    Tray
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Rindu skaits
    3
  • Pozīciju skaits
    62
  • Montāžas tips
    Panel Mount, Through Hole
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
    UL94 V-0
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Mājokļa materiāls
    Polybutylene Terephthalate (PBT)
  • Flange Feature
    Mating Side, Female Screwlock (4-40)
  • Iespējas
    Grounding Indents, Shielded
  • Detalizēts apraksts
    62 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    2A