Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > 189-025-313R491
Pieprasīt citātu
Latviešu
18050
189-025-313R491
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
250+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    189-025-313R491
  • Apraksts
    CONN D-SUB PLUG/RCPT 25POS R/A
  • ECAD modelis
  • Wire Gauge
  • Sprieguma reitings
  • Izbeigšana
    Solder
  • Shell izmērs, savienotāju izkārtojums
    3 (DB, B); 3 (DB, B)
  • Apvalka materiāls, apdare
    Steel, Nickel Plated
  • Sērija
    189
  • Iepakojums
    Tray
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Rindu skaits
    2, 2
  • Pozīciju skaits
    25, 25
  • Montāžas tips
    Panel Mount, Through Hole, Right Angle
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
    UL94 V-0
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Mājokļa materiāls
    Polyamide (PA9T), Nylon 9T
  • Flange Feature
    Housing/Shell (4-40)
  • Iespējas
    Board Lock, Grounding Indents, Shielded
  • Detalizēts apraksts
    25, 25 Position D-Sub - Stacked Plug, Male Pins; Receptacle, Female Sockets Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    5A
  • Kontaktpersonas tips
    Signal
  • Kontaktmateriāls
    Brass
  • Saziņas veidlapa
    Stamped
  • Sazināties ar Finish biezumu
    Flash
  • Sazinieties ar Finish
    Gold
  • Savienotāju tips
    Plug, Male Pins; Receptacle, Female Sockets
  • Savienotāja stils
    D-Sub - Stacked
  • Krāsa
    Black
  • Backset Spacing
    0.318" (8.08mm)
Apraksts: CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR