Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > 184-037-293L021
Pieprasīt citātu
Latviešu
184-037-293L021
  • Daļas numurs
    184-037-293L021
  • Apraksts
    CONN DSUB RCPT 37POS PNL MNT IDC
  • ECAD modelis
  • Wire Gauge
    26-28 AWG, Stranded
  • Sprieguma reitings
  • Izbeigšana
    IDC, Ribbon Cable
  • Shell izmērs, savienotāju izkārtojums
    4 (DC, C)
  • Apvalka materiāls, apdare
    Steel, Nickel Plated
  • Sērija
    184
  • Iepakojums
    Tray
  • Darbības temperatūra
    -50°C ~ 100°C
  • Rindu skaits
    2
  • Pozīciju skaits
    37
  • Montāžas tips
    Panel Mount
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
    UL94 V-0
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Mājokļa materiāls
    Polybutylene Terephthalate (PBT)
  • Flange Feature
    Cable Side (4-40)
  • Iespējas
    Feed Through
  • Detalizēts apraksts
    37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    1A