Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > 184-015-293L021
Pieprasīt citātu
Latviešu
184-015-293L021
  • Daļas numurs
    184-015-293L021
  • Apraksts
    CONN DSUB RCPT 15POS PNL MNT IDC
  • ECAD modelis
  • Wire Gauge
    26-28 AWG, Stranded
  • Sprieguma reitings
  • Izbeigšana
    IDC, Ribbon Cable
  • Shell izmērs, savienotāju izkārtojums
    2 (DA, A)
  • Apvalka materiāls, apdare
    Steel, Nickel Plated
  • Sērija
    184
  • Iepakojums
    Tray
  • Darbības temperatūra
    -50°C ~ 100°C
  • Rindu skaits
    2
  • Pozīciju skaits
    15
  • Montāžas tips
    Panel Mount
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
    UL94 V-0
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Mājokļa materiāls
    Polybutylene Terephthalate (PBT)
  • Flange Feature
    Cable Side (4-40)
  • Iespējas
    Feed Through
  • Detalizēts apraksts
    15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    1A
  • Kontaktpersonas tips
    Signal
  • Kontaktmateriāls
    Phosphor Bronze
  • Saziņas veidlapa
  • Sazināties ar Finish biezumu
    Flash
  • Sazinieties ar Finish
    Gold
  • Savienotāju tips
    Receptacle, Female Sockets
  • Savienotāja stils
    D-Sub
  • Krāsa
  • Backset Spacing
Apraksts: CONN DSUB RCPT 15POS PNL MNT IDC
Ražotāji: NorComp
Noliktavā
Apraksts: CONN DSUB PLUG 25POS PNL MNT IDC