Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > 183-015-113R161
Pieprasīt citātu
Latviešu
6005987183-015-113R161 attēlsNorComp
183-015-113R161
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    183-015-113R161
  • Apraksts
    CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
  • ECAD modelis
  • Wire Gauge
  • Sprieguma reitings
  • Izbeigšana
    Solder
  • Shell izmērs, savienotāju izkārtojums
    2 (DA, A)
  • Apvalka materiāls, apdare
    Steel, Nickel Plated
  • Sērija
    183
  • Iepakojums
    Tray
  • Citi vārdi
    183-715ME
    183015113R161
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Rindu skaits
    2
  • Pozīciju skaits
    15
  • Montāžas tips
    Panel Mount, Through Hole, Right Angle
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
    UL94 V-0
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Mājokļa materiāls
    Polyamide (PA9T), Nylon 9T
  • Flange Feature
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • Iespējas
    Ground Strap, Grounding Indents
  • Detalizēts apraksts
    15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    5A
  • Kontaktpersonas tips
    Signal
  • Kontaktmateriāls
    Brass
  • Saziņas veidlapa
  • Sazināties ar Finish biezumu
    Flash
  • Sazinieties ar Finish
    Gold
  • Savienotāju tips
    Plug, Male Pins
  • Savienotāja stils
    D-Sub
  • Krāsa
    Black
  • Backset Spacing
    0.590" (14.99mm)
Apraksts: CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Ražotāji: NorComp
183-015-113R431
183-015-113R431
Ražotāji: NorComp
183-015-113R171
183-015-113R171