Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > 182-015-213R481
Pieprasīt citātu
Latviešu
182-015-213R481
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
560+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    182-015-213R481
  • Apraksts
    CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
  • ECAD modelis
  • Wire Gauge
  • Sprieguma reitings
  • Izbeigšana
    Solder
  • Shell izmērs, savienotāju izkārtojums
    2 (DA, A)
  • Apvalka materiāls, apdare
    Steel, Nickel Plated
  • Sērija
    182
  • Iepakojums
    Tray
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Rindu skaits
    2
  • Pozīciju skaits
    15
  • Montāžas tips
    Panel Mount, Through Hole, Right Angle
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
    UL94 V-0
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Mājokļa materiāls
    Polyamide (PA9T), Nylon 9T
  • Flange Feature
    Mating Side, Female Screwlock (4-40)
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    5A
  • Kontaktpersonas tips
    Signal
  • Kontaktmateriāls
  • Saziņas veidlapa
  • Sazināties ar Finish biezumu
    Flash
  • Sazinieties ar Finish
    Gold
  • Savienotāju tips
    Receptacle, Female Sockets
  • Savienotāja stils
    D-Sub
  • Krāsa
    Black
  • Backset Spacing
    0.318" (8.08mm)
182-015-213R431
182-015-213R431
Apraksts: CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Ražotāji: NorComp
182-015-213R181
182-015-213R181
Ražotāji: NorComp
Apraksts: CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
182-015-213R531
182-015-213R531
182-015-213R171
182-015-213R171
182-015-213R161
182-015-213R161
182-015-213R561
182-015-213R561
182-015-213R451
182-015-213R451