Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > 180-062-113R031
Pieprasīt citātu
Latviešu
112626180-062-113R031 attēlsNorComp
180-062-113R031
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    180-062-113R031
  • Apraksts
    CONN D-SUB HD PLUG 62POS PNL MNT
  • Izbeigšana
    Solder
  • Shell izmērs, savienotāju izkārtojums
    4 (DC, C) High Density
  • Apvalka materiāls, apdare
    Steel, Nickel Plated
  • Citi vārdi
    180062113R031
    9862ME
  • Darbības temperatūra
    -50°C ~ 100°C
  • Pozīciju skaits
    62
  • Montāžas tips
    Panel Mount, Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    Not Applicable
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
    UL94 V-0
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Flange Feature
    Mating Side (4-40)
  • Iespējas
    Grounding Indents, Shielded
  • Detalizēts apraksts
    62 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    3A