Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > 180-062-102L031
Pieprasīt citātu
Latviešu
4214218180-062-102L031 attēlsNorComp
180-062-102L031
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    180-062-102L031
  • Apraksts
    CONN D-SUB HD PLUG 62POS PNL MNT
  • ECAD modelis
  • Wire Gauge
  • Sprieguma reitings
  • Izbeigšana
    Solder Cup
  • Shell izmērs, savienotāju izkārtojums
    4 (DC, C) High Density
  • Apvalka materiāls, apdare
    Steel, Tin Plated
  • Sērija
    180
  • Iepakojums
    Tray
  • Citi vārdi
    180062102L031
    6862MER
  • Darbības temperatūra
    -50°C ~ 100°C
  • Rindu skaits
    3
  • Pozīciju skaits
    62
  • Montāžas tips
    Panel Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
    UL94 V-0
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Mājokļa materiāls
    Polybutylene Terephthalate (PBT)
  • Flange Feature
    Mating Side (4-40)
  • Iespējas
    Grounding Indents, Shielded
  • Detalizēts apraksts
    62 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    5A
  • Kontaktpersonas tips
    Signal
  • Kontaktmateriāls
    Brass
  • Saziņas veidlapa
  • Sazināties ar Finish biezumu
    Flash
  • Sazinieties ar Finish
    Gold
  • Savienotāju tips
    Plug, Male Pins
  • Savienotāja stils
    D-Sub, High Density
  • Krāsa
  • Backset Spacing
Apraksts: CONN D-SUB HD PLUG 62POS PNL MNT
Ražotāji: NorComp
180-062-102L011
180-062-102L011
Ražotāji: NorComp