Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > 180-062-101L001
Pieprasīt citātu
Latviešu
812947
180-062-101L001
Noliktavā
280+
  • Daļas numurs
    180-062-101L001
  • Apraksts
    CONN D-SUB HD PLUG 62POS PNL MNT
  • Izbeigšana
    Solder Cup
  • Shell izmērs, savienotāju izkārtojums
    4 (DC, C) High Density
  • Apvalka materiāls, apdare
    Steel, Yellow Chromate Plated
  • Citi vārdi
    T862MEA
  • Darbības temperatūra
    -50°C ~ 100°C
  • Pozīciju skaits
    62
  • Montāžas tips
    Panel Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Flange Feature
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • Iespējas
    Shielded
  • Detalizēts apraksts
    62 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    5A