Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > 180-026-203L021
Pieprasīt citātu
Latviešu
1306500180-026-203L021 attēlsNorComp
180-026-203L021
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    180-026-203L021
  • Apraksts
    CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
  • Izbeigšana
    Solder Cup
  • Shell izmērs, savienotāju izkārtojums
    2 (DA, A) High Density
  • Apvalka materiāls, apdare
    Steel, Nickel Plated
  • Citi vārdi
    180026203L021
    5826FE
  • Darbības temperatūra
    -50°C ~ 100°C
  • Pozīciju skaits
    26
  • Montāžas tips
    Panel Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    Not Applicable
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
    UL94 V-0
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Flange Feature
    Cable Side (4-40)
  • Iespējas
    Shielded
  • Detalizēts apraksts
    26 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    5A