Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > 180-015-213R021
Pieprasīt citātu
Latviešu
6447836180-015-213R021 attēlsNorComp
180-015-213R021
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    180-015-213R021
  • Apraksts
    CONN D-SUB HD RCPT 15POS PNL MNT
  • ECAD modelis
  • Wire Gauge
  • Sprieguma reitings
  • Izbeigšana
    Solder
  • Shell izmērs, savienotāju izkārtojums
    1 (DE, E) High Density
  • Apvalka materiāls, apdare
    Steel, Nickel Plated
  • Sērija
    180
  • Iepakojums
    Tray
  • Citi vārdi
    180015213R021
    8815FE
  • Darbības temperatūra
    -50°C ~ 100°C
  • Rindu skaits
    3
  • Pozīciju skaits
    15
  • Montāžas tips
    Panel Mount, Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    Not Applicable
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
    UL94 V-0
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Mājokļa materiāls
    Polybutylene Terephthalate (PBT)
  • Flange Feature
    Board Side (4-40)
  • Iespējas
    Shielded
  • Detalizēts apraksts
    15 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    3A