Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > 176-025-212R151
Pieprasīt citātu
Latviešu
6347724176-025-212R151 attēlsNorComp
176-025-212R151
  • Daļas numurs
    176-025-212R151
  • Apraksts
    CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
  • ECAD modelis
  • Wire Gauge
  • Sprieguma reitings
  • Izbeigšana
    Solder
  • Shell izmērs, savienotāju izkārtojums
    3 (DB, B)
  • Apvalka materiāls, apdare
    Steel, Tin Plated
  • Sērija
    176
  • Iepakojums
    Tray
  • Citi vārdi
    176-125FA
  • Darbības temperatūra
    -50°C ~ 100°C
  • Rindu skaits
    2
  • Pozīciju skaits
    25
  • Montāžas tips
    Panel Mount, Through Hole, Right Angle
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
    UL94 V-0
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Mājokļa materiāls
    Polybutylene Terephthalate (PBT), Polyester
  • Flange Feature
    Mating Side, Female Screwlock (4-40)
  • Iespējas
    Mounting Brackets
  • Detalizēts apraksts
    25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    5A
  • Kontaktpersonas tips
    Signal
  • Kontaktmateriāls
    Brass
  • Saziņas veidlapa
    Machined
  • Sazināties ar Finish biezumu
    Flash
  • Sazinieties ar Finish
    Gold
  • Savienotāju tips
    Receptacle, Female Sockets
  • Savienotāja stils
    D-Sub
  • Krāsa
    Beige
  • Backset Spacing
    0.545" (13.84mm)
176/12
176/12
Apraksts: WIRE FERL INSUL
Ražotāji: Greenlee Communications
Noliktavā
1760 SL005
1760 SL005
Apraksts: CABLE 2COND 14AWG SHLD 100'
Ražotāji: Alpha Wire
1760 SL002
1760 SL002
Apraksts: CABLE 2COND 14AWG SHLD 500'
Ražotāji: Alpha Wire
176/E
176/E
Apraksts: WIRE FERL INSUL
Apraksts: TERM BLOCK PLUG 9POS STR 5.08MM