Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > 172-E37-101R021
Pieprasīt citātu
Latviešu
594114172-E37-101R021 attēlsNorComp
172-E37-101R021
  • Daļas numurs
    172-E37-101R021
  • Apraksts
    CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Wire Gauge
    20-26 AWG
  • Sprieguma reitings
  • Izbeigšana
    Solder Cup
  • Shell izmērs, savienotāju izkārtojums
    4 (DC, C)
  • Apvalka materiāls, apdare
    Steel, Yellow Chromate Plated
  • Sērija
    172-E, M Series
  • Citi vārdi
    6137MEA
  • Darbības temperatūra
    -50°C ~ 100°C
  • Rindu skaits
    2
  • Pozīciju skaits
    37
  • Montāžas tips
    Panel Mount
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Ingress Protection
  • Mājokļa materiāls
    Polybutylene Terephthalate (PBT)
  • Flange Feature
    Cable Side (4-40)
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    5A