Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > 172-050-183L031
Pieprasīt citātu
Latviešu
1526792172-050-183L031 attēlsNorComp
172-050-183L031
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
32+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    172-050-183L031
  • Apraksts
    CONN D-SUB PLUG 50P PNL MNT SLDR
  • Izbeigšana
    Solder
  • Shell izmērs, savienotāju izkārtojums
    5 (DD, D)
  • Apvalka materiāls, apdare
    Steel, Nickel Plated
  • Sērija
    172, M Series
  • Citi vārdi
    15650MA
  • Darbības temperatūra
    -50°C ~ 125°C
  • Rindu skaits
    3
  • Pozīciju skaits
    50
  • Montāžas tips
    Panel Mount, Through Hole
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
    UL94 V-0
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Mājokļa materiāls
    Polybutylene Terephthalate (PBT)
  • Flange Feature
    Mating Side (4-40)
  • Iespējas
    Grounding Indents
  • Detalizēts apraksts
    50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    5A
  • Kontaktpersonas tips
    Signal
  • Kontaktmateriāls
  • Saziņas veidlapa
  • Sazināties ar Finish biezumu
    Flash
  • Sazinieties ar Finish
    Gold
  • Savienotāju tips
    Plug, Male Pins
  • Savienotāja stils
    D-Sub
  • Krāsa
  • Backset Spacing
Apraksts: CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT
Ražotāji: NorComp
172-050-181L031
172-050-181L031
Apraksts: CONN D-SUB PLUG 50P PNL MNT SLDR
Ražotāji: NorComp
172-050-181L011
172-050-181L011