Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > 172-050-102R031
Pieprasīt citātu
Latviešu
4010305172-050-102R031 attēlsNorComp
172-050-102R031
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
40+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    172-050-102R031
  • Apraksts
    CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT
  • ECAD modelis
  • Wire Gauge
    20-26 AWG
  • Sprieguma reitings
  • Izbeigšana
    Solder Cup
  • Shell izmērs, savienotāju izkārtojums
    5 (DD, D)
  • Apvalka materiāls, apdare
    Steel, Tin Plated
  • Sērija
    172, M Series
  • Iepakojums
    Tray
  • Citi vārdi
    172050102R031
    4150MA
  • Darbības temperatūra
    -50°C ~ 100°C
  • Rindu skaits
    3
  • Pozīciju skaits
    50
  • Montāžas tips
    Panel Mount
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
    UL94 V-0
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Mājokļa materiāls
    Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
  • Flange Feature
    Mating Side (4-40)
  • Iespējas
    Grounding Indents
  • Detalizēts apraksts
    50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    5A
  • Kontaktpersonas tips
    Signal
  • Kontaktmateriāls
    Brass
  • Saziņas veidlapa
    Machined
  • Sazināties ar Finish biezumu
    Flash
  • Sazinieties ar Finish
    Gold
  • Savienotāju tips
    Plug, Male Pins
  • Savienotāja stils
    D-Sub
  • Krāsa
    Beige
  • Backset Spacing
Apraksts: CONN D-SUB PLUG 50P PNL MNT SLDR
Ražotāji: NorComp
Apraksts: CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT
Ražotāji: NorComp
172-050-102R021
172-050-102R021
172-050-102R011
172-050-102R011
172-050-102R001
172-050-102R001