Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > 171-050-203L021
Pieprasīt citātu
Latviešu
3955556171-050-203L021 attēlsNorComp
171-050-203L021
  • Daļas numurs
    171-050-203L021
  • Apraksts
    CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT
  • ECAD modelis
  • Wire Gauge
    20-28 AWG
  • Sprieguma reitings
  • Izbeigšana
    Solder Cup
  • Shell izmērs, savienotāju izkārtojums
    5 (DD, D)
  • Apvalka materiāls, apdare
    Steel, Nickel Plated
  • Citi vārdi
    171050203L021
    2250FE
  • Darbības temperatūra
    -50°C ~ 100°C
  • Rindu skaits
    3
  • Pozīciju skaits
    50
  • Montāžas tips
    Panel Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    Not Applicable
  • Mājokļa materiāls
    Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
  • Flange Feature
    Cable Side (4-40)
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    5A
  • Kontaktpersonas tips
    Signal
  • Kontaktmateriāls
  • Saziņas veidlapa
    Stamped
  • Sazināties ar Finish biezumu
    Flash
  • Sazinieties ar Finish
    Gold
  • Savienotāju tips
    Receptacle, Female Sockets
  • Savienotāja stils
    D-Sub
  • Krāsa
    Black
  • Backset Spacing
Apraksts: CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT