Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > 171-025-102L021
Pieprasīt citātu
Latviešu
938980171-025-102L021 attēlsNorComp
171-025-102L021
  • Daļas numurs
    171-025-102L021
  • Apraksts
    CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
  • ECAD modelis
  • Wire Gauge
    20-28 AWG
  • Sprieguma reitings
  • Izbeigšana
    Solder Cup
  • Shell izmērs, savienotāju izkārtojums
    3 (DB, B)
  • Apvalka materiāls, apdare
    Steel, Tin Plated
  • Citi vārdi
    171025102L021
    2225MER
  • Darbības temperatūra
    -50°C ~ 100°C
  • Rindu skaits
    2
  • Pozīciju skaits
    25
  • Montāžas tips
    Panel Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Mājokļa materiāls
    Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
  • Flange Feature
    Cable Side (4-40)
  • Iespējas
    Grounding Indents
  • Detalizēts apraksts
    25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    5A