Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > 171-015-213R021
Pieprasīt citātu
Latviešu
2670065171-015-213R021 attēlsNorComp
171-015-213R021
  • Daļas numurs
    171-015-213R021
  • Apraksts
    CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR
  • Izbeigšana
    Solder
  • Shell izmērs, savienotāju izkārtojums
    2 (DA, A)
  • Apvalka materiāls, apdare
    Steel, Nickel Plated
  • Citi vārdi
    171015213R021
    6215FE
  • Darbības temperatūra
    -50°C ~ 100°C
  • Rindu skaits
    2
  • Pozīciju skaits
    15
  • Montāžas tips
    Panel Mount, Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    Not Applicable
  • Mājokļa materiāls
    Polyamide (PA9T), Nylon 9T
  • Flange Feature
    Board Side (4-40)
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    5A