Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > 171-015-202L021
Pieprasīt citātu
Latviešu
725038171-015-202L021 attēlsNorComp
171-015-202L021
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    171-015-202L021
  • Apraksts
    CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
  • ECAD modelis
  • Wire Gauge
    20-28 AWG
  • Sprieguma reitings
  • Izbeigšana
    Solder Cup
  • Shell izmērs, savienotāju izkārtojums
    2 (DA, A)
  • Apvalka materiāls, apdare
    Steel, Tin Plated
  • Sērija
    171
  • Iepakojums
    Tray
  • Citi vārdi
    171015202L021
    2215FER
  • Darbības temperatūra
    -50°C ~ 100°C
  • Rindu skaits
    2
  • Pozīciju skaits
    15
  • Montāžas tips
    Panel Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
    UL94 V-0
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Mājokļa materiāls
    Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
  • Flange Feature
    Cable Side (4-40)
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    5A