Pieprasīt citātu
Latviešu
1557773170-025-272L030 attēlsNorComp
170-025-272L030
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    170-025-272L030
  • Apraksts
    CONN DB25 CRIMP FEMALE TIN
  • ECAD modelis
  • Shell izmērs, savienotāju izkārtojums
    3 (DB, B)
  • Apvalka materiāls, apdare
    Steel, Tin Plated
  • Shell Finish biezums
  • Sērija
    170
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    170025272L030
    7725FER
  • Darbības temperatūra
    -50°C ~ 125°C
  • Rindu skaits
    2
  • Pozīciju skaits
    25
  • Piezīme
    Contacts Not Included
  • Montāžas tips
    Free Hanging (In-Line)
  • Pārošanās cikls
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Flange Feature
    Mating Side (4-40)
  • Iespējas
  • Dielektriskie materiāli
    Polybutylene Terephthalate (PBT)
  • Detalizēts apraksts
    Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 25 Position
  • Kontaktpersonas tips
    Signal
  • Savienotāju tips
    Receptacle for Female Contacts
  • Savienotāja stils
    D-Sub
  • Krāsa
    Black
170-025-273L020
170-025-273L020
Apraksts: CONN DB25 CRIMP FEMALE NICKEL
Ražotāji: NorComp
170-025-273L010
170-025-273L010
Ražotāji: NorComp
Apraksts: SLEEVING 3/4" X 75' BLACK
Ražotāji: HellermannTyton
Apraksts: SLEEVING 1-1/4" X 50' BLACK
Ražotāji: HellermannTyton
Apraksts: CONN DB25 CRIMP FEMALE TIN
170-025-271L030
170-025-271L030
Apraksts: CONN DB25 CRIMP FEM YLW CHROME
Apraksts: SLEEVING 1" X 65' BLACK