Pieprasīt citātu
Latviešu
3520726111-024-203L001 attēlsNorComp
111-024-203L001
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    111-024-203L001
  • Apraksts
    CONN SCSI .085" FEMALE PNL 24POS
  • ECAD modelis
  • Tips
    SCSI
  • Izbeigšana
    Solder Cup
  • Sērija
    111
  • Citi vārdi
    1024FA
    111024203L001
  • Rindu skaits
    2
  • Pozīciju skaits
    24
  • Montāžas tips
    Free Hanging (In-Line)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Flange Feature
    Hollow, Unthreaded
  • Iespējas
    Bail Lock
  • Detalizēts apraksts
    24 Position Receptacle Connector SCSI Free Hanging (In-Line) Solder Cup
  • Sazināties ar Finish biezumu
    Flash
  • Sazinieties ar Finish
    Gold
  • Savienotāju tips
    Receptacle
  • Savienotāja stils
    Outer Shroud Contacts
Apraksts: T18R BRN TIE 4"
Ražotāji: HellermannTyton
Apraksts: CONN SCSI .085" MALE PNL 24POS