Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > UWD1H151MCL1GS
Pieprasīt citātu
Latviešu
2911644UWD1H151MCL1GS attēlsNichicon
UWD1H151MCL1GS
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
500+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    UWD1H151MCL1GS
  • Apraksts
    CAP ALUM 150UF 20% 50V SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    50V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Sērija
    UWD
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    335mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    670mA @ 100kHz
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - SMD
  • Citi vārdi
    UWD1H151MCL1GS-ND
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    28 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pretestība
    180 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.394" (10.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    150µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    150µF