Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > UWD1C680MCL1GS
Pieprasīt citātu
Latviešu
6392874UWD1C680MCL1GS attēlsNichicon
UWD1C680MCL1GS
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    UWD1C680MCL1GS
  • Apraksts
    CAP ALUM 68UF 20% 16V SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    16V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.248" Dia (6.30mm)
  • Sērija
    UWD
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    115mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    230mA @ 100kHz
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
  • Iepakojums
    Original-Reel®
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - SMD
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    29 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pretestība
    440 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.228" (5.80mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    68µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    68µF