Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > UVZ2F4R7MPH
Pieprasīt citātu
Latviešu
5602427UVZ2F4R7MPH attēlsNichicon
UVZ2F4R7MPH
  • Daļas numurs
    UVZ2F4R7MPH
  • Apraksts
    CAP ALUM 4.7UF 20% 315V RADIAL
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    315V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    45mA @ 120Hz
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Mūžs @ temp.
    1000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.492" (12.50mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    4.7µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    4.7µF