Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > UVZ2D4R7MPD
Pieprasīt citātu
Latviešu
4138290UVZ2D4R7MPD attēlsNichicon
UVZ2D4R7MPD
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    UVZ2D4R7MPD
  • Apraksts
    CAP ALUM 4.7UF 20% 200V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    200V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    39mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    62.4mA @ 10kHz
    Radial, Can
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    24 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    1000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.138" (3.50mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.512" (13.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    4.7µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    4.7µF
  • Pieteikumi
    General Purpose
UVZ2D4R7MPD1TA
UVZ2D4R7MPD1TA
Apraksts: CAP ALUM 4.7UF 20% 200V RADIAL