Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > UVR2G220MHA
Pieprasīt citātu
Latviešu
5994624UVR2G220MHA attēlsNichicon
UVR2G220MHA
  • Daļas numurs
    UVR2G220MHA
  • Apraksts
    CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    400V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    240mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    384mA @ 10kHz
  • Iepakojums
    Bulk
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.295" (7.50mm)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    22µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    22µF