Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > UVR2E330MHA
Pieprasīt citātu
Latviešu
5102082UVR2E330MHA attēlsNichicon
UVR2E330MHA
  • Daļas numurs
    UVR2E330MHA
  • Apraksts
    CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    250V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.492" Dia (12.50mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    230mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    368mA @ 10kHz
  • Iepakojums
    Bulk
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    33µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    33µF