Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > UVR2D4R7MPA
Pieprasīt citātu
Latviešu
6717629UVR2D4R7MPA attēlsNichicon
UVR2D4R7MPA
  • Daļas numurs
    UVR2D4R7MPA
  • Apraksts
    CAP ALUM 4.7UF 20% 200V RADIAL
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    200V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    55mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    88mA @ 10kHz
  • Iepakojums
    Bulk
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.138" (3.50mm)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.512" (13.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    4.7µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    4.7µF