Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > UVR1C682MHA
Pieprasīt citātu
Latviešu
2904909UVR1C682MHA attēlsNichicon
UVR1C682MHA
  • Daļas numurs
    UVR1C682MHA
  • Apraksts
    CAP ALUM 6800UF 20% 16V RADIAL
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    16V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Sērija
    UVR
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    2.65A @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    3.0475A @ 10kHz
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
    Polar
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.295" (7.50mm)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.398" (35.50mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    6800µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    6800µF