Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > UVR0J101MDA
Pieprasīt citātu
Latviešu
1201116UVR0J101MDA attēlsNichicon
UVR0J101MDA
  • Daļas numurs
    UVR0J101MDA
  • Apraksts
    CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    6.3V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.197" Dia (5.00mm)
  • Sērija
    UVR
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    135mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    202.5mA @ 10kHz
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
    Polar
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.079" (2.00mm)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.433" (11.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    100µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    100µF