Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > UUE1E331MNS1MS
Pieprasīt citātu
Latviešu
6969690UUE1E331MNS1MS attēlsNichicon
UUE1E331MNS1MS
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
400+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    UUE1E331MNS1MS
  • Apraksts
    CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    25V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.535" L x 0.535" W (13.60mm x 13.60mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.492" Dia (12.50mm)
  • Sērija
    UUE
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    502.5mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    750mA @ 100kHz
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
    Polar
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - SMD
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    26 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 125°C
  • Vadošā atstarpe
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.571" (14.50mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 125°C
  • Ietilpība
    330µF