Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > UTT1C101MDD
Pieprasīt citātu
Latviešu
1511483UTT1C101MDD attēlsNichicon
UTT1C101MDD
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    UTT1C101MDD
  • Apraksts
    CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    16V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.248" Dia (6.30mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    97.8mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    163mA @ 100kHz
    Radial, Can
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.098" (2.50mm)
  • Pretestība
    1.1 Ohms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.354" (9.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    100µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    100µF