Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > USV1H2R2MFD1TP
Pieprasīt citātu
Latviešu
5164753USV1H2R2MFD1TP attēlsNichicon
USV1H2R2MFD1TP
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    USV1H2R2MFD1TP
  • Apraksts
    CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    50V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.157" Dia (4.00mm)
  • Sērija
    USV
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    19mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    28.5mA @ 10kHz
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
    Polar
  • Iepakojums
    Tape & Box (TB)
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    21 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.059" (1.50mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.315" (8.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    2.2µF