Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > USF1C101MDD
Pieprasīt citātu
Latviešu
3235872USF1C101MDD attēlsNichicon
USF1C101MDD
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    USF1C101MDD
  • Apraksts
    CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    16V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Sērija
    USF
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    100mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    200mA @ 100kHz
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
    Polar
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Citi vārdi
    USF1C101MDD-ND
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    22 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    1000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.138" (3.50mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pretestība
    500 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.315" (8.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    100µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    100µF