Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > UPW2FR47MPH
Pieprasīt citātu
Latviešu
3280588UPW2FR47MPH attēlsNichicon
UPW2FR47MPH
  • Daļas numurs
    UPW2FR47MPH
  • Apraksts
    CAP ALUM 0.47UF 20% 315V RADIAL
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    315V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    11mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    17.6mA @ 10kHz
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Mūžs @ temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.138" (3.50mm)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.453" (11.50mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    0.47µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    0.47µF