Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > UPW2D010MEH
Pieprasīt citātu
Latviešu
5523738UPW2D010MEH attēlsNichicon
UPW2D010MEH
  • Daļas numurs
    UPW2D010MEH
  • Apraksts
    CAP ALUM 1UF 20% 200V RADIAL
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    200V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.248" Dia (6.30mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    17mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    27.2mA @ 10kHz
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.098" (2.50mm)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.433" (11.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    1µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    1µF