Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > UPW2C331MRH
Pieprasīt citātu
Latviešu
6249587UPW2C331MRH attēlsNichicon
UPW2C331MRH
  • Daļas numurs
    UPW2C331MRH
  • Apraksts
    CAP ALUM 330UF 20% 160V RADIAL
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    160V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.787" Dia (20.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    900mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    1.035A @ 10kHz
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Mūžs @ temp.
    8000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.575" (40.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    330µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    330µF