Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > UPW2C221MHD
Pieprasīt citātu
Latviešu
1720898UPW2C221MHD attēlsNichicon
UPW2C221MHD
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    UPW2C221MHD
  • Apraksts
    CAP ALUM 220UF 20% 160V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    160V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.709" Dia (18.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    500mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    800mA @ 10kHz
    Radial, Can
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    29 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    8000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.295" (7.50mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.398" (35.50mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    220µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    220µF