Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > UPW1H151MPH
Pieprasīt citātu
Latviešu
4942560UPW1H151MPH attēlsNichicon
UPW1H151MPH
  • Daļas numurs
    UPW1H151MPH
  • Apraksts
    CAP ALUM 150UF 20% 50V RADIAL
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    50V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    399.75mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    615mA @ 100kHz
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Pretestība
    162 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.492" (12.50mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    150µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    150µF