Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > UPW1E331MPH6
Pieprasīt citātu
Latviešu
561095UPW1E331MPH6 attēlsNichicon
UPW1E331MPH6
  • Daļas numurs
    UPW1E331MPH6
  • Apraksts
    CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    25V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    474.5mA @ 120Hz
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Mūžs @ temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.138" (3.50mm)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Pretestība
    85 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.591" (15.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    330µF