Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > UPW1C102MPH
Pieprasīt citātu
Latviešu
4405900UPW1C102MPH attēlsNichicon
UPW1C102MPH
  • Daļas numurs
    UPW1C102MPH
  • Apraksts
    CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    16V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Sērija
    UPW
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    915mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    1.22A @ 100kHz
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
    Polar
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Pretestība
    52 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.787" (20.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    1000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    1000µF